ButikerKontakt
Hem / Butiker / Örebro

Välkommen till en mästare på möbler

När du besöker en Möbelmästarbutik kan du vara trygg i att du får den hjälp du behöver för att hitta rätt möbler till just ditt hem. Vi har ett stort utbud och en lång erfarenhet som vi gärna delar med oss av. Välkommen in!

Din Möbelmästare

Välkommen till Möbelmästarna Örebro - din lokala möbelaffär!

Vi hjälper dig hitta rätt lösning, vare sig det gäller en soffa, en spegel eller en klädhängare m.m. Kom in till oss så hjälper vi dig att hitta rätt möblemang för dig!

Välkommen till Möbelmästarna i Örebro.

Vi är Möbelmästarna i Örebro

Hos oss hittar du mysvänliga soffor, belysning i sköna former, lyxiga kuddar och annat som gör hemmet till en plats att älska! Ett urval av våra produkter erbjuder vi med expressleverans så att du kan njuta av dina möbler snabbare. Välkommen till vår butik för att se utbudet!

Frank Wallin

Säljare
019-179170
frank_wallin@mobelmastarna.se

David Wallin

Säljare
019-179170
david_wallin@mobelmastarna.se

Georg Berglund

Säljare
019-179170
georg_berglund@mobelmastarna.se

Viktoria Wiklund

Säljare
019-179170
viktoria_wiklund@mobelmastarna.se

Amel Ahmic

Säljare /lager
019-179170
amel_ahmic@mobelmastarna.se

Haris Bukva

Säljare
019-179170
haris_bukva@mobelmastarna.se

Välkommen!

Öppettider

Måndag till fredag kl 10-18
Lördag kl 10-15
Söndag kl 12-16

Kontakt

E-postadress

orebro@mobelmastarna.se

Telefonnummer

019-179170

Personal

Butikschef

Mail: orebro@mobelmastarna.se

Telefonnummer

019-179170

Följ oss på instagram! @mobelmastarna